JÓD

NEPOSTRÁDATEĽNÁ ZLOŽKA ŽIVOTA

Vedecký tím, na čele s profesorom Turianicom, skúmal vplyv nedostatku jódu na živočíchov, domácich, laboratórnych predstaviteľov fauny vrátane človeka v norme aj pri patológii, a jeho zistenia boli neuveriteľné. V oblastiach s jódovým deficitom sa nepodarilo žubrienke dospieť a nevyvinula sa z nej žaba, jašterici nedorástol nový chvost a podobne. Tieto experimenty jednoznačne dokázali, že jód je nepostrádateľná zložka života.

Po dlhoročných skúmaniach a testoch profesor Turianica nakoniec vynašiel najúčinnejšie organicky viazané formy aktívneho jódu, ktoré štítna žľaza príjme a pomocou nich vytvorí dostatočné množstvo hormónov pre optimálne fungovanie celého metabolizmu. Za svoju vedecko-výskumnú prácu bol ocenený v Cambridge hneď dvakrát po sebe. V roku 2004 mu bol udelený diplom za vedecký prínos v oblasti biochémie a v rokoch  2008 a 2009 bol zaradený medzi 2000 výnimočných vedcov sveta.  Z jeho poznatkov vyplýva, že najlepšou cestou ako byť vitálny, je pravidelný prísun organicky viazaných foriem aktívneho jódu, ktoré zabezpečia výrobu dostatočného množstva hormónov štítnej žľazy a správne fungovanie celého organizmu.

TEKVICOVÝ OLEJ S ORGANICKY VIAZANÝM JÓDOM

Ďalšou úlohou tímu profesora Turianicu bolo nájsť najvhodnejší nosič pre organické formy jódu. Po mnohých testoch sa rozhodol používať organické formy jódu v tekvicovom oleji, ktorý takto nadobúda široké spektrum dôležitých vysoko efektývnych blahodárnych účinkov. Obsahuje výborný pomer omega 3 a omega 6 mastných kyselín a veľké množstvo zinku vhodného pre zdravie. Zároveň tekvicový olej obsahuje aj veľa iných minerálov a vitamínov, ktoré prospievajú ľudskému zdraviu. Kombináciou tekvicového oleja a patentovaných ORGANICKY VIAZANÝCH FORIEM AKTÍVNEHO JÓDU vznikol jedinečný produkt pod názvom Olej Fortuna Vitae Originál Profesora Turianicu.

DÁVKOVANIE

PRE OPTIMÁLNU FUNKCIU ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

Jedna polievková lyžica oleja Fortuna Vitae Originál Profesora Turianicu zabezpečí potrebnú dennú dávku jódu pre správne fungovanie štítnej žľazy a podporu metabolických procesov v tele. Tento produkt má schopnosť regulácie tvorby hormónov štítnej žľazy a pomáha dostať organizmus do rovnováhy, zlepšiť psychický stav, fyzickú výkonnosť, reprodukčnú schopnosť a vytvára podmienky pre profilaxiu civilizačných ochorení.

Olej Fortuna Vitae je prírodný produkt, a teda doposiaľ nebol zaznamenaný ani jeden prípad predávkovania sa s týmto produktom. Štítna žľaza si z neho zoberie potrebné množstvo na výrobu hormónov a zvyšok sa ukladá v pečeni, tukovej vrstve a iných orgánoch a tkanivách na horšie časy.

UPOZORNENIE: Fortuna Vitae je vyrábaná ako výživový doplnok, preto, bez súhlasu Vášho ošetrujúceho lekára, neprestávajte s predpísanou liečbou. Výživový doplnok sa nesmie využívať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote 15°C až 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.